Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

Дуб. Від зрізання до підлоги.

#797 5 року, 8 міс. тому

• Tost
  • Senior Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 63
  • Репутація: 1

Re: Дуб. Від зрізання до підлоги.

Мирослав написав:
Сьогодні на ринку дубовий паркет, дубова паркетна дошка, дошка для підлоги,на вибір...

По ссилці в попередньому повідомленні - результат не покупки на ринку, а власноруч зроблена підлога із власного матеріалу.

Мої дуби зрізані тижня три тому, трохи може запізно, але тоді ще було холодно, інакше не виходило. Тепер порізані на 30-ку і поскладовані на попередню сушку. Торці напевно замалюю, бо ще не знаю точно коли буду везти на камеру сушку.

Чи має значення, якою фарбою замальовувати? Місцеві кажуть, що треба не малювати торці, а забити сухими сосновими планками.

#803 5 року, 8 міс. тому

• master
  • Senior Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 40
  • Репутація: 0

Tost написав:
Мирослав написав:
Сьогодні на ринку дубовий паркет, дубова паркетна дошка, дошка для підлоги,на вибір...

Чи має значення, якою фарбою замальовувати? Місцеві кажуть, що треба не малювати торці, а забити сухими сосновими планками.

Що дадуть ці планки.Краще парафін, або віск.
ми не можемо жити добре, ми можемо жити весело.

#926 5 року, 7 міс. тому

• Tost
  • Senior Boarder
  • Поза сайтом

Дошка поскладована на подвір’ї, вийшло десь 3,5 куба. По торцях пішли дрібні дрібні тріщини, замалював розтопленим парафіном.

Везти дорого, шукаю варіанти камерної сушки в тому районі. Є камерна сушка з пропаркою поруч в Бродах - беруть 600 грн за куб. Получається вийде мені та дошка золотою... А скількі діб треба сушити дошку 30 мм?

#927 5 року, 7 міс. тому

• Мирослав
  • Gold Boarder
  • Поза сайтом
  • Майстер по дереву
  • Постів: 182
  • Репутація: 7

600 грн це не дорого. Пропарка для дуба не дуже добре, відбудуться зміни в кольорі, через дубильні речовини. На рахунок золота. Квадрат середнього паркету 150-180, грн 3,5 куба це приблизно 70 метрів (за умови якісної дошки), а це 12 тисяч. Невже ви думаєте що це чистий дохід у виробника
Моя робота і захоплення на xatamm.blogspot.com

#928 5 року, 7 міс. тому

• Мирослав
  • Gold Boarder
  • Поза сайтом
  • Майстер по дереву

Tost написав:
А скількі діб треба сушити дошку 30 мм?

Все залежить від властивостей камери, той хто недає послуги повинен знати точно. В середньому 30 діб.

#930 5 року, 7 міс. тому

• Tost
  • Senior Boarder
  • Поза сайтом

Ага! Ну якщо так, до дійсно... тобто навіть якщо вийде мені 50 кв.м паркету, то все-рівно економія шалена...

На тій фірмі мені сказали що пропарка дає повну стабільність дошці.

Мирослав, ще питання, на який розмір готової паркетної дошки орієнтуватись? Хочу дошку покрупніше, а не дрібний паркет.

#931 5 року, 7 міс. тому

• Мирослав
  • Gold Boarder
  • Поза сайтом
  • Майстер по дереву

Довжину паркетної дошки формують при порізці дошки. У вашому випадку краще дошку порізати на паркетну заготовку(яка залежить від якості вашого матеріалу). малими партіями можна і перевезти, десь три ходки в пікапі. Скласти в палету, тоді сушити. Раджу перед цим порадитися також з тим хто буде робити сам паркет, він вкаже чорнову ширину заготовки.

#932 5 року, 7 міс. тому

• Мирослав
  • Gold Boarder
  • Поза сайтом
  • Майстер по дереву

Tost написав:

На тій фірмі мені сказали що пропарка дає повну стабільність дошці.

Стабільність досягається пропарювання стовбура, перед розпилюванням. При сушінні це досить складна процедура, для експерименту намочіть дубову дошку, і висушіть, результат на лице.

#3144 1 рік, 2 міс. тому

• Fif
  • Fresh Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 10
  • Репутація: 0

Не погоний магазин купив у них фен, гарно обслужили, бачу торцювальні пили продають мабуть закажу batis.com. ua не знаю яка краще, може хтось підскаже як їх вибирати?
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

Інформація

• Користувачі
  • Користувачів online:0
  • Гостей online:122
  • Ост. зареєструвався:Beits

Легенда форуму:

•  Тема
  •  Прикріплена