Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

Стильно і дешево - чи можливо це?

#3332 10 міс., 2 тижд. тому

• MariKoval
  • Fresh Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 5
  • Репутація: 0

Стильно і дешево - чи можливо це?

Я вважаю що "стильно" це не означає "дорого" Згадайте як навіть зірки Голівуду вдягають просту білу футболку та санадльки і виглядають на всі 100))
Хочу поділитись досвідом простого ремонту кімнати.
Грошей було небагато, часу також! наймати нікого не виходило, та й навіщо? вирішили зробити кімнату білою із контрасною стіною.
взяли для стелі і для стін ту саму фарбу (польську снежка макс латекс) , лягає вона гарно, не розбризкується Нерівності підшпаклювали Акрил путцом 2в1 (це універсальна шпаклівка старт+фініш)
потім одну стіну (ту що навпроти дверей і найкраще видно) пофарбували вже кольоровою (брали снєжку натура, можна звичайно й іншу але я подумала що краще одного виробника) зручно те що готова вже повністю не треба розводити кольоровий пігмент!
в результаті буквально за 1,5 тижні кімната як нова! працювали вдвох з чоловіком. потім додала я кілька нових елементів декору (картину, велику вазу на підлогу ітд) і все вийшло просто і доволі стильно. А який у вас є досвід? пишіть!)

#3333 10 міс., 2 тижд. тому

• Damirt
  • Fresh Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 6
  • Репутація: 0

Re: Стильно і дешево - чи можливо це?

Так, можливо! З фірмою Forspace , яка розробить індивідуальний дизайн, та зможе задовольнити найвибагливіших клієнтів
  • Сторінка:
  • 1

Інформація

• Користувачі
  • Користувачів online:0
  • Гостей online:135
  • Ост. зареєструвався:Beits

Легенда форуму:

•  Тема
  •  Прикріплена
  •  Нова
  •  Активна