Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

Що робити, якщо в будинку холодно?

#1519 5 року тому

• Ляля
  • Platinum Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 371
  • Репутація: 5

Що робити, якщо в будинку холодно?

Порад про те, як заощадити гроші на опаленні багато - це і заміна вікон, і утеплення фасадів, заміна радіаторів. Але якщо в будинку холодно вже, а грошей на глобальні заходи не вистачає, то можна скористатися такими нехитрими порадами, як заощадити на опаленні майже безкоштовно.

1. Укоротіть штори і фіранки.
Штори і фіранки створюють бар'єр для проникнення тепла від батарей в кімнату. Батареї працюють, а вам холодно. Щоб не витрачати гроші даремно, просто повісьте взимку такі штори, які будуть довжиною трохи нижче підвіконня. А штори до підлоги можна буде повісити влітку, щоб захиститися від літньої спеки.

2. Використовуйте штори-ролети або жалюзі.

Багато з нас звикли використовувати такі штори влітку, щоб закритися від сонця. Але взимку такі штори на вікнах служать ще одним бар'єром для проникнення холоду від віконних рам.

teplo4.jpg

#1520 5 року тому

• Ляля
  • Platinum Boarder
  • Поза сайтом

Re: Що робити, якщо в будинку холодно?

3. Не використовуйте декоративні екрани для батарей.
Декоративні екрани для батарей - одне з найголовніших перешкод для надходження тепла від батареї в нашу кімнату. Краще їх не використовувати. А якщо ви вже їх придбали, то на зиму такі екрани краще зняти.

4. Інтенсивно провітрюйте.
Тепло може втікати через кватирку. Більшість з нас взимку уникають відкривати кватирки повністю і обмежуються злегка прочиненими кватирками. Це неправильно. Тепло виходить і в будинку весь час холодно. Правильніше вранці і ввечері відкрити кватирку повністю на 15-20 хвилин і добре провітрити кімнату. Після того, як ви закриєте кватирку, свіже повітря швидко нагріється від теплих стін і меблів у кімнаті.

5. Заклейте і ущільніть вікна.
Велика кількість тепла йде з дрібних щілин між віконною рамою і стіною, і між склом та рамою. Для того, щоб заклеїти і ущільнити вікна, не потрібно великих грошей. Не шкодуйте свого часу на ліквідацію цих витоків.

6. Комфортне тепло в порожній квартирі не потрібно.
Коли вдома нікого немає - а це може бути майже весь світловий день, - зменшіть температуру в утеплювальною системі. Просто поверніть кран.

teplo9.jpg

#1521 5 року тому

• Ляля
  • Platinum Boarder
  • Поза сайтом

7. Дотримуйтесь рекомендацій щодо температурного режиму.
Повірте, ми викидаємо занадто багато грошей в гонитві за зайвим теплом. Двадцять п'ять градусів у спальні не потрібно нікому. Лікарі рекомендують для всіх приміщень окрім спальні від 20 до 22 градусів. Для ванної кімнати ця температура підвищується до 24 градусів, для спальні знижується до 18.

8. Оточіть себе помаранчевими та жовтими кольорами.
Як стверджують психологи, теплі кольори в інтер'єрі можуть суб'єктивно підняти відчуття тепла в квартирі до п'яти градусів. Поекспериментуйте взимку з великою кількістю червоного, коричневого, жовтого та помаранчевого кольору в інтер'єрі.

9. Використовуйте радіатори з термостатом.
Коли ви купуєте радіатори, візьміть з термостатом. Це дозволить вам гнучкіше і розумніше регулювати температуру у вашому домі.

10. Тепловідбивна енергозберігаюча плівка для вікон.
Така плівка, не знижуючи прозорість скла, відображає тепло всередину кімнати, знижуючи при цьому загальні втрати тепла до 25%. Така плівка не коштує великих грошей і, крім того, влітку допоможе захистити кімнату від спеки.

11. І остання порада: виберіть для дому зручний і теплий домашній одяг. Красива домашня сукня, звичайно, елегантна, але практичніше вибрати брюки і тонкий светрик. Так ви будете почувати себе комфортніше, а на ті гроші, які ви зекономили на опаленні, купіть собі що-небудь приємне.
teplo11.jpg

teplo5.jpg

teplo10.jpg

#1539 5 року тому

• NM
  • Gold Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 182
  • Репутація: 1

Класичні методи утеплення

#1962 4 року, 9 міс. тому

• KostKovalchuk
  • Fresh Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 14
  • Репутація: 0

Чудові і дуже грамотні поради! ще хотів би додати, що тепло додадуть:
1. хороші вікна (пластикові або дерев'яні, але якісні щоб не пропускали холоду. В мене пластикові ВДС - чудові)
2. утеплення (скло-,мінвата, пінопласт або еппс)
3. підлога з підігрівом

#2836 1 рік, 11 міс. тому

• Yuliabud
  • Fresh Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 5

Треба до того з розумом підійти, щоб потім зимою мільйони за отоплення не платити. Мене чоловік постійно переконував зробити теплоізоляцію на основі скляного штапельного волокна. Не знали де замовити, але слаба богу, мені в УРСА все пояснили и я переконалася, що то ефективно вже при перших морозах тиждень тому

#3312 11 міс., 4 тижд. тому

• Vasul
  • Fresh Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 5

Перш за все потрібно визначити де і в яких місцях ідуть втрати тепла, це можна вияснити за допомогою енергоаудиту або простіше називається тепловізійне обстеження. Під час обстеження ви на власні очі побачите де втрачається тепло, а потім вже можно продумувати, як ці недоліки виправити, що саме потрібно доутеплити.
Професійне утеплення та звукоізоляція будинків целюлозним утеплювачем ековатою

#3358 6 міс., 1 тижд. тому

• Roman.Duda
  • Fresh Boarder
  • Поза сайтом
  • Постів: 4

У мене є урса хрс, хочу зробити утеплення підлоги, щоб після зробити теплу підлогу. А хтось знає як таке утеплення зробити? Нак офіціальному сайті є сфема з теплою підлогою, але там стяжка йде з нагрівальним елементом, а й хочу купити гарівачі з фольгою
  • Сторінка:
  • 1

Інформація

• Користувачі
  • Користувачів online:0
  • Гостей online:118
  • Ост. зареєструвався:Beits

Легенда форуму:

•  Тема
  •  Прикріплена
  •  Нова
  •  Активна