Друк

Корпусні меблі. Правила експлуатації

Posted in Дизайн інтер’єру, оздоблювальні матеріали

Для того, щоб корпусні меблі служили довго, необхідно дотримуватись певних правил експлуатації і догляду за ними.

Транспортувати меблі потрібно тільки в розібраному вигляді. Збирання меблів потрібно проводити у відповідності зі схемами.

Для монтажу складних виробів слід залучати кваліфікованих складальників.Шафа-купе

Корпусні меблі повинні використовуватися відповідно до їх функціонального призначення.

При експлуатації меблів не слід застосовувати надмірних зусиль для відкриття дверей і висувних ящиків. Їх правильна робота здійснюється регулюванням петель або змазкою направляючих рейок.

Дуже важкі речі, розташовані усередині корпусних меблів, здатні викликати їх деформацію, тому розміщувати такі предмети на полицях і усередині шаф слід рівномірно по всій площині. Високі елементи меблів (шафи, пенали та ін.) бажано навантажувати більше в нижніх секціях для кращої стійкості цих елементів. При використанні корпусних меблів протипоказане статичне вертикальне навантаження на дно ящиків більше 5 кг, на полиці пеналів, стелажів і шаф більше 10 кг.Корпусні меблі

Температура повітря в приміщенні повинна бути в межах +2-40 ° С (рекомендована + 18-25 ° С), а відносна вологість близько 50-70%. Не слід встановлювати корпусні меблі ближче 1 метра від джерел тепла та опалювальних приладів. Також слід уникати дії прямих сонячних променів на меблі.

Не можна допускати механічних пошкоджень поверхні меблів і її конструктивних елементів. При догляді за декоративним і робочим покриттями слід застосовувати тільки призначені для цього спеціальні засоби.

За таких умов Ваші корпусні меблі протягом довгих років будуть мати естетичний вигляд і виконували свої практичні функції, створювати зручність і затишок, робити побут і роботу максимально зручними і ефективними.

Підготував М.Стельмах